Prekių pristatymas ir terminai

 

Pirkėjas gali pasirinkti prekių pristatymą su kurjerių tarnyba LP EXPRESS arba atsiimti prekes „Ogmios Pulsas Pro“ parduotuvėje (PC „Ogmina“, II aukšte, P. Lukšio g. 23, Vilniuje).

 

Jei Pirkėjas pasirenka pristatymą su LP EXPRESS:

·         Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

·         Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

 

Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas – LP EXPRESS. Perkant už 100 eurų ar daugiau, nemokamai pristatome prekes į Pirkėjui artimiausią LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą, arba, jei Pirkėjo  mieste jų nėra, Pirkėjo nurodytu adresu. 

 

Jei prekė yra sandėlyje, užsisakius ir apmokėjus iki 13 val., prekės būtų pristatytos jau kitą darbo dieną. Užsakius ir apmokėjus po 13 val., prekės bus pristatytos per 12 darbo dienas.

Jei prekių per nustatytą terminą nepavyksta įteikti Pirkėjui, ir Pirkėjas nebuvo sumokėjęs už prekes, prekės grąžinamos Pardavėjui, o užsakymas anuliuojamas.

 

Jei pirkėjas pasirinko prekes atsiimti „Ogmios Pulsas Pro“ parduotuvėje:

·         Pirkėjas įsipareigoja atsiimti prekę per 7 (septynias) dienas nuo užsakymo datos.

·         „Ogmios Pulsas Pro“ parduotuvės darbuotojai įsipareigoja padėti nunešti, pakrauti prekę į Pirkėjo transporto priemonę.